LIFE IS A VENUE

Cadde perakendeciliğinin önemli yatırımcısı ve geliştiricisi Vastned Retail N.V.’nin portföyünü satın alarak Türkiye’ye giriş yapan Venue, gayrimenkul sektörünün yeni nesil oyuncusudur.

Venue, cadde perakendeciliği, nitelikli konut ve sıra dışı otel yatırımlarıyla başta İstanbul olmak üzere dünya metropollerinde yaşam sahneleri tasarlar.

Venue’nun geliştirdiği ve uzun dönemli kiraladığı perakende alanlarında, Chanel, Zara, Vakko, H&M, Starbucks ve MAC gibi uluslararası ve kurumsal markalar yer alır. Venue’nün perakende portföyü ağırlıklı olarak 150 yıldır İstanbul’un alışveriş ve sosyal sahnesi olan bilinen İstiklal Caddesi üzerindedir.

Venue nitelikli konut geliştiricisi olarak başta Nişantaşı’nın en prestijli lokasyonu Abdi İpekçi Caddesi olmak üzere şehrin özel noktalarında butik yaşam alanları inşa eder.

Venue ayrıca, yatırımcısı ve geliştiricisi olduğu Beyoğlu’nun ikonik binası Afrika Han’da, Marriot International ile iş birliği içerisindedir. Global otel markası Moxy’i ilk kez Türkiye’ye getiren Venue, ortağı Vakko ile birlikte Vakko Hotel & Residence’ın da geliştiricisidir.

Kentler tıpkı insanlar gibi. 24 saat hareket ve değişim içerisinde. Modern ve sürdürülebilir kentleşmeye inanan Venue, insan odaklı projeleriyle şehirde yeni sahneler yaratmaya devam edecek.

Hep dediğimiz gibi…
Life is a Venue.